ПАО "АЗОТ" СЕЛИТРА И КАРБАМИД ПО ЦЕНЕ ЗАВОДА  ПОДРОБНОСТИ АКЦИИ
+380503694744
Контакты
Украинская Аграрная Компания
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38050369-47-44торговый отдел многоканальная линия
торговый отдел
УкраинаХерсонская областьХерсонХерсон, Николаев, Одесса, Киев, Львов
Карта

О нас

Наші якісні добрива – ваш відмінний врожай!

 

«Українська Аграрна компанія» пропонує забути про розчарування від поразок і малого врожаю та принципово змінити свій підхід до землеробства.

Ми допоможемо вам втілити в життя усі ваші фермерські задуми й отримати високоякісні продукти без зайвих хвилювань та проблем!

Наша компанія пропонує перевірені добрива, які вже давно зарекомендували себе на сільскогосподарському ринку та отримали схвальні відгуки від аграріїв з усієї країни.

Ми постачаємо разноманітні мінеральні добрива по всій Україні, пропонуючи клієнтам можливість придбати все необхідне оптом чи в роздріб.

Компанія тримає руку на пульсі інновацій у галузі та намагається регулярно оновлювати асортимент більш ефективними та доступними добривними засобами.

 

Основний асортимент продукції

У нашому інтернет-магазині ви можете купити добрива для внесення у будь-яку пору року, такі як:

 • аміачна вода;

 • аміачна селітра

 • вапняково-аміачна селітра

 • карбамід (сечовина)

 • рідке комплексне добриво

 • гідрофосфат амонію;

 • КАС 32;

 • нітроамофоска 15:15:15

 • нітроамофоска 16:16:16

 • кальцієва та звичайна селітра;

 • сульфат амонію;

 • хлористий калій;

 • суперагро.

 

Для того щоб було простіше зорієнтуватися у нашому каталозі, стисло розповімо про призначення та переваги перерахованих добрив.

Аміачна вода та хлористий калій створені для ефективного та швидкого відновлення грунту. Особливістю цих речовин є те, що вони абсолютно безпечні для здоров'я людини і не пошкоджують якість чи смак майбутнього врожаю.

Такі добрива як карбамід, аміачна селітра та сульфат амонію цікаві тим, що прекрасно працюють у комплексі та поодинці. Вони підвищують якість зернових культур і збільшують плодючість грунту, що важливо для овочевих насаджень.

Суперагро, нітроамофоска 15 та КАС 32 належать до багатофункціональних препаратів. Вони підвищують витривалість рослин і усіляко збагачують якісні характеристики врожаю.

Гідрофосфат амонію (діамофос) застосовується для вирощення городніх культур. Також ця багатофункціональна речовина знайшла застосування у підгодівлі свійських тварин, вирощенні дріжджів та антисептичній обробці у різних галузях сільского господарства.

 

Переваги співпраці з «Українською Аграрною компанією»

Численні клієнти, які звертаються до нас знов і знов, підтвердять, що беззаперечними перевагами компанії є:

 • висока якість усіх запропонованих товарів;

 • відмінне обслуговування;

 • доступні та розумні ціни;

 • швидка обробка та доставка замовлень.

 

Наша мета – зробити усе, аби кожен клієнт лишився задоволеним. Для нас важливо, щоб співпраця з клієнтом була на найвищому рівні. Замовлюючи добрива, ви можете отримати кваліфіковану консультацію та оперативну доставку.

Завдяки власному автопарку ми маємо змогу доставляти мінеральні добрива самостійно та швидко.

Розуміючи, як важливо правильно зберігати та транспортувати добрива, наші співробітники піклуються про те, щоб транспортне перевезення жодним чином не зашкодило вашому замовленню.

 

Наше кредо – надійність і розуміння!

Ми однаково поважно ставимося до великих та дрібних замовлень.

Сума вашого замовлення чи його обсяг в жодному разі не впливають на швидкість і якість роботи менеджерів, адже ми цінуємо кожного клієнта!

Ви завжди можете розраховувати на зворотній зв'язок: для цього достатньо зателефонувати або лишити коментар на нашому сайті. Наші співробітники не забаряться з вичерпною та своєчасною відповіддю.

Оцініть нашу роботу та товар, який ми пропонуємо! Розпочніть нову еру землеробної справи з мінеральними добривами «Української Аграрної компанії»!

 

Сведения о компании

торговый отдел
Украинская Аграрная Компания
Производитель
Торговая компания
УкраинаХерсонская областьХерсонХерсон, Николаев, Одесса, Киев, Львов
 • +38050369-47-44торговый отдел многоканальная линия
501-1000 человек
2000
1 млн. USD - 5 млн. USD
Частное акционерное общество
20 млн. - 100 млн. USD
Свыше 100 млн. USD
Более 100000 кв.м.
Внутренний
Свыше 10
ISO 9000/9001/9004/19011: 2000