Корзина
Надежный продавец Prom.ua
ПАО "АЗОТ" СЕЛИТРА И КАРБАМИД ПО ЦЕНЕ ЗАВОДА  ПОДРОБНОСТИ АКЦИИ
ХерсонХерсон
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380503694744
+380503694744
+380672979244
УКРАЇНСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ

"ДЕЗЕФЕКТ" проверенное средство дизинфекции

 • В наличии
 • Оптом и в розницу

Оптовые и розничные цены уточняйте

+380503694744
 • +380672979244
  торговый отдел многоканальная линия

Заказ только по телефону

 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
"ДЕЗЕФЕКТ" проверенное средство дизинфекции
"ДЕЗЕФЕКТ" проверенное средство дизинфекции
Оптовые и розничные цены уточняйте
В наличии
+380503694744
 • +380672979244
  торговый отдел многоканальная линия
Описание
Характеристики
Информация для заказа

1.1.  Засіб «Дезефект» (ТУ У 25636704.010 – 98) – концентрована рідина зеленого кольору, добре змішується з водою. Являє собою композицію, яка містить в якості діючих речовин комплекс двох четвертинних амонієвих сполук  –  n-алкилдиметилбензил-амоній хлорид (4,5%), n-алкилдиметилетилбензил-амоній хлорид (4,5%) та інші компоненти.  Засіб  не  містить альдегідів, фосфатів, активного  хлору, кисню та інших агресивних і екологічно небезпечних компонентів.    

Термін зберігання засобу ― 5 років.

1.2. Засіб «Дезефект» має антимікробну активність у відношенні різноманітних грамнегативних і грампозитивних мікроорганізмів (в тому числі бактерій групи кишкової палички, патогенного стафілококу, гнилісних та вегетативних форм спороутворюючих бактерій), збудників респіраторних та кишкових вірусних інфекційних захворювань та пліснявих грибів.

Підвищення  температури робочих розчинів засобу до 50°С та вище збільшує їх антимікробну активність.

Засіб має миючі властивості, які посилюються при підвищенні температури робочих розчинів до 50°С або додаванні до них соди кальцинованої. Ефективно видаляє білково-жирові забруднення, перешкоджає утворенню осаду на стінках миєчних ван і відкладень на внутришніх поверхнях каналізаційних труб. Легко змивається з оброблених поверхонь не залишаючи слідів.                                                    

Засіб  має дезодоруючі властивості, не  ушкоджує об'єкти які  обробляються, не  має корозійної дії, не знебарвлює тканин, не фіксує органічні забруднення.  Засіб несумісний з милом та аніонними поверхнево-активними речовинами.

“Дезефект” не  є  пожежонебезпечною та вибухонебезпечною речовиною.

1.3. За параметрами гострої токсичності засіб відноситься до IV класу небезпеки за ГОСТ 12.1.003-76 (малонебезпечні речовини) при введені в шлунок і при  інгаляційній  дії,  не спричиняє сенсибілізуючої дії; засіб у вигляді концентрату має помірну місцево-подразнюючу дію.  Не леткий, не має різкого неприємного запаху, не подразнює слизові оболонки очей та верхніх дихальних шляхів. Робочі розчини засобу  при повторних аплікаціях викликають сухість та шелушіння шкіри. При зрошуванні за допомогою гідропульту або іншого технічного  обладнання  засіб у вигляді  аерозолю подразнює слизові оболонки очей та дихальних шляхів.

1.4.  На  підприємствах  хлібопекарської,   кондитерської  промисловості  та  в об'єктах фірмової роздрібної торгівлі засіб «Дезефект» використовується:

-  для дезінфекції та санітарної обробки (поєднаних процесів миття та дезінфекції) посуду, виробничої та зворотньої тари і інвентарю, технологічного обладнання, поверхонь в виробничих, санітарно-технічних та побутових приміщеннях при проведенні поточних та генеральних прибирань;

- для профілактичної дезінфекції поверхонь у приміщеннях (стіни, підлога, двері, підвіконня тощо), технологічного та торговельного обладнання (столи, транспортери, прилавки, вітрини, холодильні камери, ваги та ін.), санітарно-технічного обладнання, внутришньоцехового транспорту, автотранспорту для перевезення сировини та готової продукції тощо;

- для дезінфекції яєць, що використовуються в хлібопекарському та кондитерському виробництві.

3.         Застосування засобу «Дезефект»

 1. Дезінфекцію    робочими    розчинами    засобу    "Дезефект"    проводять
  способами   протирання,   зрошування,   замочування,   занурення   і   заповнення   у відповідності з режимами, що вказані в Таблиці №2. Використовують розчини кімнатної або підвищеної температури (40-45°С).
 2. Профілактична   дезінфекція    поверхонь   приміщень,   технологічного,
  холодильного та торговельного обладнання, посуду, тари, інвентарю, транспорту здійснюється після їх попереднього миття і змивання залишків миючих засобів.
 3. Поверхні у приміщеннях (підлога, стіни, двері та ін.), поверхні столів
  для оздоблення тортів та тістечок, технологічного ( в тому числі варочні котли, баки для зберігання сиропу, чани, транспортери та ін.), холодильного та торговельного обладнання (ваги, прилавки, вітрини, холодильні камери та ін.), внутрішньоцехового
  транспорту   протирають   серветками,   змоченими   у   0,4%   розчині   засобу   при
  експозиції 30 хв або у 0,3% розчині при експозиції 40 хв. Норма витрати розчину  -
  100 мл на 1 м2 поверхні.

Обробку способом зрошування проводять за допомогою гідропульту або іншого обладнання, домагаючись рівномірного та рясного змочування, при нормі витрати розчину 250-300 мл на 1 м2 поверхні. Після закінчення експозиції залишок робочого розчину видаляють з поверхні сухими серветками .

Санітарно-технічне обладнання двократно протирають ганчір'ям або чистять щіткою, змоченими у 0,8% розчині засобу "Дезефект" і залишають на 30 хвилин.

Поверхні приміщень та санітарно-технічне обладнання після дезінфекції не потребують ополіскування водою.

3.4. Дезінфекція посуду, інвентарю ( лотки, протвіні, лопатки для крему, ложки, черпаки та ін. ), деталі технологічного обладнання, внутрішньоцеховоі та зворотньої тари здійснюється, після їх попереднього миття в розчині миючого засобу, шляхом занурення в 0,1% розчин засобу "Дезефект" при температурі 40 -45°С на 15 хвилин. При цьому режимі розчин може бути використаний на протязі 1-2 робочих змін.

Для поєднання процесів миття і дезінфекції, після механічного очищення і споліскування гарячою водою, вказані вище предмети миють в 0,1% розчині засобу "Дезефект", після чого залишають в цьому розчині ще на 15 хвилин. При цьому режимі розчин може використовуватись на протязі однієї зміни. Якщо є необхідність, для посилення миючої дії до 0,1% розчину засобу "Дезефект" додають кальциновану соду в кількості 2,5 г на 1 л розчину. Такий розчин може використовуватись до двох робочих змін.

При забрудненні та зниженні миючої здатності розчин необхідно замінити раніше.

3.5.   Водомірні бачки, трубопроводи систем подачі цукрово-сольового розчину, молочно-цукрового сиропу, яйцепродуктів та інше, після попереднього миття, дезінфікують методом заповнення 0,4% на 30 хвилин або 0,3% на 40 хвилин робочим розчином засобу, по можливості здійснюючи циркуляцію розчину.

3.6.   Поверхні   об'єктів,   що   мають   контакт   з   харчовими   продуктами   і
сировиною, після закінчення часу дезінфекції    слід ретельно промити водою до видалення залишків розчину (до зникнення піни).

3.7.  Обробка   яєць,   які   використовують   в   кондитерському   виробництві,
здійснюється згідно "Державних санітарних правил для підприємств (цехів), що виробляють кондитерські вироби з кремом", затверджених наказом МОЗ України від 28.08.91 р. № 262.   При цьому, після замочування яйця обробляють у розчині засобу "Дезефект" в концентрації 0,1% на протязі 10 хвилин, поєднуючи миття та дезінфекцію, після чого ополіскують у проточній воді.

3.8.    Санітарна обробка автотранспорту для перевезення харчової сировини та готової продукції    здійснюється у відповідності до "Санитарных правилах для
предприятий продовольственной торговли» № 5781-91 від 16.04.91 р. При цьому,
внутрішні поверхні кузовів після миття та ополіскування дезінфікують у режимах,
встановлених для дезінфекції поверхонь у приміщеннях (п. З.З.).

4.       Запобіжні заходи

4.1.                               Всі роботи із засобом "Дезефект" слід проводити захищаючи шкіру рук гумовими рукавичками, запобігаючи його попадання в очі і на шкіру.

4.2.                               При роботі із засобом необхідно дотримуватись правил особистої гігієни.
Забороняється палити, пити та приймати їжу. Після роботи обличчя і руки слід

вимити з милом.

4.3. Обробку розчином засобу способом зрошування слід проводити із захистом органів дихання універсальними респіраторами типу РПГ-67 або РУ-60М з патроном марки В або іншим аналогічним , а очей ― герметичними окулярами.

4.4. Засіб зберігають окремо від харчових продуктів і сировини, в місцях, недоступних для сторонніх осіб.

 

5. Заходи першої допомоги

 

 1. При попаданні засобу на шкіру слід промити її проточною водою.
 2. При попаданні засобу в очі необхідно добре промити їх водою на протязі 10-15 хвилин, після цього в очі слід закапати 1-2 краплини 30% розчину сульфацилу натрію. При необхідності звернутися до лікаря.
 3. При попаданні засобу в шлунок необхідно випити декілька стаканів води, потім прийняти 10-20 таблеток активованого вугілля. Блювоту не викликати!
 4. При порушенні правил проведення робіт способом зрошування, можуть
  виникнути ознаки подразнення слизових оболонок верхніх дихальних шляхів і очей
  (дертя у горлі, кашель, задуха, сльозотеча та ін.). У цьому випадку потерпілого необхідно вивести з    приміщення на свіже повітря, дати йому прополоскати рот водою і тепле пиття (чай, молоко). При необхідності звернутися до лікаря.

6.       Транспортування та зберігання

 1. «Дезефект» зберігають в упаковці виробника в приміщеннях, недоступних для загального користування при температурі не нижче 10°С й не вище 50°С.
 2. «Дезефект» транспортують залізничним і автомобільним транспортом по
  правилам перевезення відповідної категорії вантажів.
Основные
Производитель  Собственное производство
Страна производительЭстония
ТипДезинфицирующее
 • Цена: Оптовые и розничные цены уточняйте
 • Возможности поставок: 10000 шт./месяц